مودم و تجهیزات شبکه

خرید سنسور آب دی-لینک مدل DCH-S160 2020

blank
خرید سنسور آب دی-لینک مدل DCH-S160 2020

خرید سنسور آب دی-لینک مدل DCH-S160 2020 بهترین محصول دیجی کالا

 

قیمت محصول489000 تومان

برندD-Link

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

سنسور آب دی-لینک مدل DCH-S160

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

شرکت «دی-لینک» محصولی را با نام «DCH-S160» روانه بازار کرده که درواقع یکی از تجهیزات حرفه‌ای برای خانه‌های هوشمند است. این محصول به یک سنسور رطوبت با دقت بسیار زیاد تجهیز شده است. طراحی بسیار ساده و کاربردی DCH-S160 باعث شده که به راحتی بتوان آن‌را راه‌اندازی کرد. سنسور رطوبت DCH-S160 برای تامین انرژی موردنیاز خود به پریز برق متصل می‌شود. در قسمت پشتی این محصول یک درگاه RJ-11 مشاهده می‌شود که برای اتصال قسمت حساس به رطوبت تعبیه شده است. این سنسور شرکت دی-لینک می‌تواند به هشداردهنده‌صوتی DCH-S220 متصل شود و در صورت حس رطوبت، اقدام به پخش آژیر کند. سنسور رطوبت DCH-S220 در صورتی‌که در محیط رطوبت را احساس کند، برای تلفن‌های همراه هوشمند  Notification ارسال می‌کند. اگر قصد تجهیز خانه‌ی خود به ابزارهای نوین اینترنت اشیا را دارید، DCH-S160 می‌تواند انتخابی هوشمندانه برای شما خواهد بود. جنس بدنه‌ی این محصول از پلاستیک با کیفیت است. اتصال همیشگی DCH-S160 به پریز برق هیچگونه مشکلی نخواهد داشت و از طرفی مصرف انرژی بسیار کمی دارد. 

نقد و بررسی تخصصی

خانه‌های هوشمند برای بسیاری از کاربران علاوه‌بر جذابیت استفاده از ابزارها و تکنولوژی‌های جدید، به موضوعی بسیار کاربردی تبدیل‌شده است. ولی هزینه‌ی زیاد راه‌اندازی تجهیزات مربوط به خانه‌های هوشمند و ساده نبودن آن باعث شده که بسیاری از کاربران از هوشمندسازی خانه‌ی خود و استفاده از تجهیزات اینترنت اشیا منصرف شوند. شرکت‌های زیادی به تولید تجهیزات مربوط به اینترنت اشیا می‌پردازند و محصولات حرفه‌ای در این حوزه تولیدشده است. شرکت دی-لینک یکی از نام‌های آشنا برای متخصصان شبکه و حتی کاربران معمولی رایانه است. مدتی است که شرکت دی لینک هم وارد حوزه‌ی تولید تجهیزات مربوط به اینترنت اشیا شده و محصولاتی حرفه‌ای و با کیفیت تولید کرده است. در ادامه به بررسی مجموعه‌ای از محصولات این شرکت می‌پردازیم.

سنسور آب DCH-S160

یکی از مشکلاتی که ممکن است در خانه‌ها حوادث هزینه‌های زیادی روی دوش صاحب‌خانه بگذارد؛ ترکیدگی لوله‌ها است. شرکت دی-لینک محصول را با نام DCH-S160 روانه بازار کرده که درواقع یک سنسور با دقت زیاد برای تشخیص آب است. روی بدنه‌ی پلاستیکی این سنسور یک کلید WPS برای اتصال به نرم‌افزار موبایل و اکسس پوینت DCH-G020 است که باعث شده ساده‌تر شدن راه‌اندازی محصول شده است. در قسمت پایینی کلید WPS یک کلید RESET برای راه‌اندازی مجدد دستگاه مشاهده می‌شود.

blank

شرکت دی-لینک DCH-S160 را به یک هشداردهنده‌ی صوتی تجهیز کرده است. این هشداردهنده‌ی صوتی تنها 70 دسی‌بل است که صدای آن در اتاق‌های دیگر خانه شنیده نخواهد شد. برای انتقال اطلاعات به‌صورت بی‌سیم، سنسور آب DCH-S160 به دو آنتن داخلی با پشتیبانی از استاندارد 802.11g/n تجهیز شده است. بهترین مکان برای نصب سنسور آب دی لینک مدل DCH-S160 در کنار ماشین لباس‌شویی، در قسمت پایینی سینک ظرفشویی و قسمت کناری وان حمام برای تشخیص پر شدن وان است. سنسور DCH-S160 با پریزهای هوشمند، سنسورها، دوربین‌ها و آژیرهای هوشمند شرکت دی-لینک سازگار است. سنسور رطوبت DCH-S160 برای تأمین انرژی موردنیاز خود به پریز برق متصل می‌شود. در قسمت پشتی این محصول یک درگاه RJ-11 مشاهده می‌شود که برای اتصال قسمت حساس به رطوبت تعبیه‌شده است.

اکسس پوینت DCH-G020

blank

برای اتصال تجهیزات خانه‌های هوشمند به هم و استفاده از آن‌ها به‌صورت بی‌سیم نیاز به ابزاری حرفه‌ای است که نقش یک واسط برای انتقال اطلاعات را بازی کند. اکسس پوینت DCH-G020 طراحی استوانه‌ای دارد که با ابعاد مناسب و کیفیت ساخت خوب هر کاربری را به سمت نام خود جذب می‌کند. طراحی استوانه‌ای این محصول باعث شده که به‌راحتی بتوان آن را روی میز کار قرارداد یا حتی در صورت نیاز به کمک شیارهای تعبیه‌شده در قسمت انتهایی آن به دیوار متصل کرد. جنس بدنه‌ی این محصول از پلاستیک براق با رنگ خاکستری  و سفید است. در قسمت جلویی DCH-G020 یک نشان‌گر LED برای اعلام وضعیت کارکرد صحیح اکسس پوینت مشاهده می‌شود.

در قسمت پشتی DCH-G020 درگاه‌های محصول تعبیه شده است تا در صورت نیاز به اتصال باسیم از آن‌ها استفاده کرد. این درگاه‌های شامل دو درگاه LAN از نوع 10/100 Mbps و یک درگاه USB برای اتصال فلش‌مموری است. در قسمت پایینی درگاه‌ها یک کلید برای فعال یا غیرفعال کردن Wi-Fi مشاهده می‌شود. اکسس پوینت DCH-G020 سازگاری بسیار خوبی با پریزهای هوشمند، سنسورها، دوربین‌ها و آژیرهای هوشمند شرکت دی-لینک دارد. از ویژگی‌های DCH-G020 امکان نصب و استفاده‌ی سریع و آسان است.

blank

هشداردهنده Siren DCH-S220

شرکت دی لینک Siren DCH-S220 را به‌عنوان تکمیل‌کننده‌ی فعالیت مربوط به سنسورهای هوشمند خود ارائه کرده است. این هشداردهنده‌ دارای 6 صدای متفاوت است که می‌توان از بین آن‌ها دست به انتخاب زد. Siren DCH-S220 را می‌توان به دوربین‌های نظارتی، سنسورهای حرکت، آب یا حرارت متصل کرد تا در صورت تشخیص هرکدام از موارد اقدام به پخش آژیر اخطار کند. برای استفاده از Siren DCH-S220 به DCH-G020 نیاز است و می‌توان گفت که Siren DCH-S220 به‌تنهایی کار خاصی نمی‌تواند انجام دهد. صدای تولیدی توسط هشداردهنده‌ی صوتی Siren DCH-S220 برابر با 100 دسی‌بل است. روی بدنه‌ی پلاستیکی این سنسور یک کلید WPS برای اتصال به نرم‌افزار موبایل و اکسس پوینت DCH-G020 است که باعث شده ساده‌تر شدن راه‌اندازی محصول شده است. در قسمت پایینی کلید WPS یک کلید RESET برای راه‌اندازی مجدد دستگاه مشاهده می‌شود.

blank

سنسور درب و پنجره DCH-Z110

سنسور DCH-Z110 شامل سه حسگر قدرتمند برای تشخیص باز و بسته بودن درب یا پنجره، حرارت و روشنایی است. وجود این سه سنسور در این محصول باعث شده است که از آن بتوان برای درب پارکینگ یا پنجره‌‌ی خانه استفاده کرد. سنسور DCH-Z110 ابعاد بسیار کوچکی دارد و به‌راحتی ‌می‌توان آن‌ را روی سطوح مختلف متصل کرد. این سنسور از دو قسمت شامل بخش اصلی که خود سنسور است و ابعاد بزرگ‌تری دارد به‌اضافه‌ی یک ماژول کوچک‌تر تشکیل‌شده است. برای استفاده از سنسور DCH-Z110 کافی است که قسمت کوچک‌تر آن را روی بخش ثابت پنجره و قسمت بزرگ‌تر را به بخش متحرک پنجره متصل کنید. این محصول شرکت دی-لینک انرژی خود را از طریق یک باتری CR123A تأمین می‌کند. به گفته‌ی خود شرکت سازنده می‌توان تا 2 سال از این بهره برد و نیازی به تعویض آن نیست. در جعبه‌ی این محصول تمام تجهیزاتی که برای اتصال و نصب سنسور روی درب یا پنجره نیاز است، تعبیه‌شده که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

blank

سنسور حرکت DCH-Z120

blank

این محصول شرکت دی لینک شباهت زیادی به سنسور درب و پنجره‌ی DCH-Z110 دارد. این محصول شامل سه حسگر قدرتمند برای تشخیص حرکت، حرارت و روشنایی است. شامل سه حسگر قدرتمند برای تشخیص باز و بسته بودن درب یا پنجره، حرارت و روشنایی است. این سنسور با هشداردهنده‌ی صوتی Siren DCH-S220 و سایر تجهیزات مربوط به خانه‌ی هوشمند شرکت دی لینک سازگار است. برای استفاده از این سنسور و اتصال آن به سایر تجهیزات نیاز به تهیه‌ی اکسس پوینت DCH-G020 است. در قسمت پشتی این محصول یک نشان‌گر LED مشاهده می‌شود.

نرم‌افزار mydlink Home

blank

تمام تجهیزات نام‌برده شده در این بررسی تخصصی توسط نرم‌افزار mydlink Home قابل مدیریت هستند. به کمک این نرم‌افزار حرفه‌ای ارائه‌شده توسط شرکت دی لینک می‌توان برای هرکدام از قسمت‌های یک خانه گروهی مشخص کرد و به کمک آن اقدام به مدیریت اتاق‌ها و قسمت‌های خانه کرد. همچنین برای سنسورها می‌توان برنامه‌ی زمانی برای شروع و پایان فعالیت مشخص کرد. نرم‌افزار mydlink Home برای دو سیستم‌عامل محبوب اندروید و IOS ارایه شده است. پس از اتصال هر کدام از تجهیزات خانه‌ی هوشمند شرکت دی لینک به این نرم افزار تمام اطلاعات مورد نیاز از آن محصول برای کاربر قابل نمایش خواهد بود. این اطلاعات شامل درجه حرارت محیط پس از اتصال سنسور DCH-Z120 و DCH-Z110، میزان ولتاژ ورودی در پریز هوشمند و اعلام هشدار (نوتیفیکیشن) جداگانه برای دستگاه‌ها است.

جمع‌بندی

blank

اگر قصد هوشمندسازی محل زندگی یا کار خود را دارید، شرکت دی لینک مجموعه‌ای حرفه‌ای را روانه بازار کرده است که به راحتی قابل نصب هستند. اکسس پوینت DCH-G020 وظیفه‌ی نصب تمام محصولات به یکدیگر در یک شبکه‌ی بی‌سیم امن را بر عهده دارد. به کمک سنسورهای DCH-Z120 و DCH-Z110 می‌توان روی دما، میزان روشنایی، حرکت و پنجره‌های محیط خود مدیریت داشته باشید. در صورت نشت آب هم DCH-S160 در اختیار کاربر خواهد بود و می‌تواند روی نر‌م‌افزار mydlink Home نوتیفیکیشن ارسال کند. نصب تمامی این محصولات به سادگی هر چه تمام‌تر انجام می‌شود.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 


 تصاویر بیشتر 

سنسور آب دی-لینک مدل DCH-S160
سنسور آب دی-لینک مدل DCH-S160
سنسور آب دی-لینک مدل DCH-S160

 

سنسور آب دی-لینک مدل DCH-S160 بهترین محصول دیجی کالا

برای دیدن دسته بندی محصولات دیگر کلیک کنید:

 کالای دیجیتال آرایشی کودک پوشاک خانه خودرو خوردنی کتاب ورزش قالب وردپرس افزونه وردپرس 

blank
blank

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا